İNDİRİM KODU: KAPATIYORUZ60 ile çıkışta siparişinizde %60 indirim uygulanacak - Get 60% DISCOUNT BY APPLYING THE FOLLOWING CODE AT CHECKOUT: KAPATIYORUZ60

Çift Dil ile Çocuk Yetiştirme Sistemimiz - Aylık Abonelik

0-6 yaş arası çocuklar doğal bir yetenek ile ikinci dili kolay bir şekilde öğrenebilirler.
Bu yaşlarda, özel ders ile değil aksine en iyi sekilde Ingilizceyi her gün evde SİZ öğretebilirsiniz. Nasıl yapabilirim? Nereden başlamalıyım? Telaffuzum iyi değil/İngilizcem yok diyorsanız, biz size yardimci oluyoruz. 
Çift dil ile Çocuk Yetiştirme Aylık Ebeveyn Danışmanlık hizmetimiz tam size göre!
 
Bu danışmanlık anneler ve babalar içindir. Çocuğunuz 0-6 yaş aralığında ise danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Ebeveyn olarak İngilizce biliyor olmanız şart değildir. İngilizce bilmeyen ebeveynler dahil, sistemimiz sayesinde başarılı olacaktır.

Aylık danışmanlığımız kitaplar, sesli kitaplar, şarkılar ve videolardan oluşmaktadır. Ay içinde ses takibi ve destek dahil oluyor. 
Danışmanlık paketimiz çocuğunuzun yaşına ve ilgisine göre özenle hazırlanacaktır. Fiziksel, psikolojik ve dil gelişimlerini göz önünde bulundurarak çocuğunuza özel olarak tasarlanacaktır. Aynı yaştaki çocuklar aynı seviyede olmayabilir, aynı ihtiyaçları duymayabilir. Aylık görüşmelerimizde, çocuğunuza ve aile dinamiklerinize göre sizlerle beraber başarılı olacak bir plan hazırlayacağız.
 
Başarılı bir şekilde çift dil ile yetiştiren anneler ve babalar neler yapıyorlar?
Biz neler yaptık? Sizlerle hem diğer insanların, hem kendi tecrübelerimizi paylaşacağız. Çift dilli çocuk yetiştirmek konusunda bilgili çocuk psikoloğu, ana dili İngilizce olan okul öncesi İngilizce Öğretmenlerden, Dil ve Konuşma Terapistlerinden bilgiler paylaşacağız. Sizin için en güncel, uluslararası bilimsel bilgileri sunuyoruz.

Dil ve konuşma terapistleri 2 yaşından önce ekran önermediği için 0-2 yaş arası için ekran bulunmamaktadır. Kitap, sesli kaynaklar ve basılabilir materyaller içerecek.
0-2 Yaş arası çocuklar üç boyutlu öğrendikleri için, üç boyutlu olarak gösterecek olan sizlersiniz. 2 Yaşından sonra da sınırlı ekran süresi olacak.
Çocuğunuz elline tablet aldığında veya televizyon açtığında İngilizceyi öğrenmesi için bir fırsat olarak değerlendirmek istiyoruz.

En modern ve günümüzün çocuklarına uygun kitaplarımızı İngiltere’den kendimiz seçip ithal ediyoruz. Basımları kaliteli ve kağıt gramajı birinci sınıf ürünlerdir.
Kendi hazırladığımız sesli kaynaklarımızı, profesyonel müzik stüdyomuzda kaydedip seslendiriyoruz. Diğer sesli ve görsel kaynaklarımızı da çocuğunuzun sevdiklerine göre sizler için Internetten özenle seçiyoruz.
 
Danışmanlık online şekilde gerçekleşecektir. Başta sizle 30 dakikalık görüntülü bir toplantısı yapacağız. Bu toplantıda sizleri ve çocuğunuzu tanıyacağız, seviyenizi belirleyeceğiz, yapmanız gerekenleri anlatacağız, bilgi/birikimlerimizi aktaracağız, tüm sorularınızı cevaplayacağız. Ardından çocuğunuzun çok seveceği ve aile dinamiklerinize uygun beraber bir yol haritası çizeceğiz.
Her aile ve her çocuk farklı olduğu için aylık olarak sizinle özel görüşmeler yapacağız. Ay içinde sorularınızı WhatsApp iletişim hattımızdan da bizlere sorabileceksiniz.
Her ay çocuğunuza göre bir danışmanlık paketi hazırlıyor olacağız. Paketinizi aylık olarak yenilenecektir. Çift dil ile çocuk yetiştirmek uzun süren ve emek isteyen bir süreç olduğu gibi bir o kadar da keyifli ve mükafatları yüksek bir süreçtir. Dil öğrenmek için istikrar ve tekrarlar çok önemlidir.
HERŞEY DAHİL (seçtiğimiz 300 TL değerinde kitaplar, sesli kitaplar, şarkılar, videolar, ses takibi ve destek):
 
HAVALE/EFT İLE
1  Aylık  900TL (Günlük 30 TL'ye geliyor!)
3 Aylık 2550TL
6 Aylık 4800TL

KREDİ KARTI İLE
1  Aylık 945TL 
3 Aylık 2675TL
6 Aylık 5040TL
Bu standart paketimizi oluşturmaktadır. Paketinizi isteğinize göre yükseltip alınan kitaplara göre yeni fiyat belirleyebiliriz.
Bizden Danışmanlık alan ailelerin hakkımızda yazdıklarını okumak ister misiniz?
Bu paylaşımın yorumlarında okuyabilirsiniz.Bizimle bir senesini tamamlayan Berrak nasıl bir gelişim gösterdi? Annesi ile yaptığımız röportajı izleyebilirsiniz.
 
Bebeğimi İngilizce'ye erken başlatırsam kafası karışır mı?
 
Çocuğunuza İngilizce öğretmeye hazır mısınız?
 
 
Her gün büyüyen ailemizin bir parçası olarak sizi de aramızda görmekten ve gelişiminizi takip etmekten büyük mutluluk duyacağız.
Sevgiler,
Melody & Akın

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published